AMBIENTE 2020

Szanowni Państwo, Jak co roku serdecznie zapraszamy na targi Ambiente 2020, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem, w dniach 7-11.02.2020!

W tym roku zaprezentujemy najnowsze projekty Krosno D’sign, jak i najpiękniejsze, klasyczne wzory z katalogu Krosno Glass. Wśród nich również kilka nowości, które zasługują na wyróżnienie.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy w tym roku na stoisku unikalną przestrzeń, w której znajdą się stanowiska-niespodzianki - miejsce spotkań z wybitnymi projektantami i gośćmi oraz strefę, gdzie możliwe będzie zaprojektowanie wymarzonej kolekcji. Nad wszystkim czuwać będą: słynny designer Karim Rashid oraz projektanci polskiego pochodzenia - Jan Kochański oraz Dagmara Siemieniec.

 Będziemy czekać z fantastycznymi propozycjami współpracy i wyjątkowymi ofertami! 

Jak zawsze, zadbamy również o Państwa wrażenia estetyczne i dawkę inspiracji. Specjalnie na tę okazję, ponownie zaprosiliśmy blogerkę Annę Nowak (cooka.pl). Wierzymy, że jej wiedza i doświadczenie w dziedzinie aranżacji i stylizacji wnętrz, w tym roku również wzbudzi zachwyt odwiedzających stoisko.

 

Do zobaczenia już 7 lutego!

 

Pozostałe wydarzenia