Ich wysokość – Wazony. Wiosenne inspiracje od marki KROSNO

Pękate, smukłe czy rozkloszowane... W roli głównej, gdy ktoś ważny przyniesie nam kwiaty lub jako wyrazisty dodatek na stole czy komodzie.Solo albo w duecie: z bukietem, świecą, tekstyliami lub dowolnymi ozdobami! Ich wysokość – Wazony.

Kolejno odlicz!
Jeśli lubisz harmonię w swoim otoczeniu, postaw na klasyczne kształty, które świetnie sprawdzą się zarówno przy pojedynczych kwiatach, jak i obszernych bukietach. Wybierz jeden wazon lub postaw na zestaw, który stworzy przestrzenną oprawę dla zieleni. W tej roli znakomicie sprawdzą się wazony Nova z kolekcji Modern marki KROSNO. Są to formy o solidnym, stabilnym dnie i szlachetnie wykończonej krawędzi – ciętej i polerowanej, ukazujące kunszt ręcznej produkcji szkła.

1


Wazony Nova, KROSNO, dostępne w trzech rozmiarach: wys. 300 mm (cena 92,49 zł), 235 mm (76,99 zł) i 175 mm (46,49 zł).

Bukiet polnych kwiatów
Stęsknieni za wiosną, chcemy czerpać garściami z natury, wpuścić do domu promienie słońca i żywe kolory. Jeśli znudziły ci się bukiety w klasycznym wazonie, poeksperymentuj z polnymi kwiatami, wyjdź poza schemat i improwizuj z niestandardowymi aranżacjami szkła! Marka KROSNO w roli wazonu proponuje… paterę na owoce i salaterkę z kolekcji Servo Line. Duża średnica naczyń pozwala na różnorodność dekoracji i daje pole do szaleństw z naturą.

2  3


Patera na owoce Servo Line, KROSNO, 200x195 mm (wys.x średnica): cena 36,99 zł.
Salaterka Servo Line, KROSNO, średnica 200 mm: cena 39,99 zł.

Do góry nogami
Gdy natura budzi się do życia, nie ma mowy o przesadzie. Tonąca w kwiatach jadalnia to idealne otoczenie do celebrowania wiosny, a kwiaty mogą zdobić stół nie tylko w majestatycznym wazonie. Pobudź zmysły domowników i gości, zamykając je w… szklance odwróconej do góry dnem! Postaw na efekt, przy użyciu szklanki z linii Passion marki KROSNO i polnych kwiatów lub jadalnych, które stworzą kompozycję z serwowanymi daniami.

4 5


Szklanki Passion, KROSNO, poj. 400 ml: cena 30,49 zł / 6 szt.

Stylizacje: Katarzyna Stochalska-Pawella
Zdjęcia: Sławomir Karalus
Wszystkie produkty dostępne w sklepie https://krosno.com.pl/____________________________
O Krosno Glass:
Krosno Glass sp. z o.o. (dawniej: Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO) jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą w ponad 60 światowych rynkach. Wytwarza szkło formowane tradycyjną metodą ręczną oraz mechanicznie, o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe. Firma sprzedaje produkty pod marką własną KROSNO, jak również realizuje zamówienia dla uznanych firm i globalnych liderów rynku. Produkty Krosno Glass powstają w hucie w południowo-wschodniej Polsce.

Właścicielem Krosno Glass sp. z o.o. jest globalna spółka inwestycyjna Coast2Coast Capital. Fundusz zainwestował w krośnieńską hutę w sierpniu 2016 r., kończąc trwający ponad 7 lat okres upadłości likwidacyjnej zakładu. Obecnie roczne przychody Krosno Glass znacząco przekraczają 220 mln zł, a rentowność spółki przewyższa średnią rynkową.
Więcej informacji na www.krosno.com

Pozostałe wydarzenia