Komunikat

Szanowni Klienci oraz Partnerzy!

Informujemy, że w związku z epidemią spowodowaną koronawirusem, w trosce o dobro naszych pracowników, na terenie całego zakładu Krosno Glass S.A. zostały podjęte działania mające na celu minimalizację zagrożenia. Wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa min. dezynfekcję rąk i  dodatkową dezynfekcję powierzchni, stosowanie maseczek oraz rękawiczek wszędzie tam gdzie to konieczne.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz dysponując sprawdzonymi procedurami, nasza firma działa niezmiennie. Sytuacja Spółki jest stabilna- produkujemy i bez opóźnień realizujemy wszystkie zamówienia, również w zakresie eksportu naszych wyrobów.

Zapewniamy, że nasz zespół sprzedaży pracując w trybie zdalnym, w niezakłócony sposób pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapewniamy Państwa o nieprzerwanym monitorowaniu dynamicznie zmieniającej się sytuacji oraz o gotowości do podejmowania stosownych kroków.

Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom biznesowym za zaufanie oraz zrozumienie w kontekście zaistniałej sytuacji. Zapraszamy do dalszej współpracy z naszą marką. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do konsultacji z działem Customer Service Krosno Glass S.A.( NR TEL. (48) 13 432 80 83, (48) 600 923 857).

Jednocześnie dziękujemy wszystkim Pracownikom, którzy w trosce o zachowanie ciągłości działania firmy oraz minimalizowanie nieuchronnych negatywnych konsekwencji gospodarczych powstałej epidemii, wykazują swoje zaangażowanie i poświęcenie w budowanie marki Krosno Glass.