Marka KROSNO zachwyciła na Ambiente 2018

W dniach 9-13 lutego 2018 we Frankfurcie odbyły się największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie – Ambiente. W tym roku padł rekord: impreza zgromadziła wystawców z 89 rynków oraz zwiedzających z 168 państw, czyniąc tegoroczną imprezę „the most international ever!”.

Tegoroczne targi były wyjątkowe dla marki KROSNO! Zaprezentowaliśmy nowe logo, nowe materiały wizerunkowe, makiety przyszłych opakowań dla linii Premium i Casual oraz portfolio produktów marki KROSNO na 2018 rok.

Stoisko Krosno Glass wyróżniało się na tle innych, zarówno dzięki ofercie produktowej, jak i wyjątkowej oprawie. Postawiliśmy na połączenie drewna pochodzącego z Bieszczad, metalu i oczywiście niesamowitego szkła, które na tym tle prezentowało się doskonale, wzbudzając zachwyt zwiedzających. O wrażenia estetyczne i inspiracje w aranżacji stołów zadbały blogerki: Marta Zoyka Michalik i Anna Nowak – Cooka, wspierane przez barmana i baristę.

Dziękujemy pracownikom Krosno Glass – Artystom, Rzemieślnikom i Zespołowi ds. marketingu i sprzedaży, którzy włożyli ogromną pracę w sukces marki KROSNO we Frankfurcie, a także Gościom, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia za rok na Ambiente 2019!

Pozostałe wydarzenia